O nás

Na myšlenku zorganizovat službu HODINOVÝ SOUSED nás přivedla vlastní nepříjemná zkušenost s návratem z dovolené. Vlastně zkušenosti, neboť ono jich bylo postupně více. Nejsme ale nepoučitelní, a tak jsme si před dalším vícedenním odjezdem zajistili, aby každý den kolem našeho domu probíhaly aktivity, které rozptýlí dojem jeho opuštěnosti – a ono to zafungovalo. Následně jsme touto službou pomohli i několika našim kamarádům – a opět úspěšně. Proč tedy nepomáhat i ostatním, kteří mají podobný problém, jako my?

Nejsme bezpečnostní agentura, nenosíme zbraně ani uniformy a nemáme auta s majáčky na střeše.  Naši kolegové, kteří se budou z vašeho pověření pohybovat po vašem pozemku, nejsou naverbováni na inzerát a nepatří do sociální kategorie, která by jejich myšlenkám vnukala závist nad tím, co u vás uvidí. Naše služby jsou důvěrné, neupoutáváme zbytečnou pozornost. Jsme vaši normální sousedé. Sousedé, na které se můžete spolehnout.

Službu HODINOVÝ SOUSED provozuje společnost Final Brand s.r.o.

Aktuálně

26. 6. 2013

Statistika: V roce 2012 vykradeno v ČR 5.479 rod.domů = škoda 280 mil.Kč. Ve SČ kraji za 1- 4/2013 = vykradeno již 1.340 rod.domů!

31. 5. 2013

Časopis Kurýr v čísle 6 uveřejnil článek o aktivitách služby Hodinový soused.

30. 5. 2013

Zprovoznili jsme internetové stránky této služby na www.hodinovysoused.cz

1. 4. 2013

Se zkušenostmi z neveřejného provozu jsme pro Vás spustili i veřejnou nabídku služeb Hodinový soused.