Hodinový soused

Co je to služba HODINOVÝ SOUSED?

Mít dobré sousedy, to je nedocenitelná výhoda. Nejen proto, že je příjemné být obklopen lidmi, kteří nám jsou blízcí a k nimž máme důvěru. Ale také pro možnost vzájemně si pomáhat. Bohužel, ne vždy si ale můžeme sousedy vybírat.
Jedním z momentů, kdy se sousedská pomoc nejvíce hodí, je odjezd na dovolenou, nebo jiné dlouhodobější opuštění domova. Opuštěný dům se velmi rychle stává zajímavým pro nenechavce. Totéž se týká i chat a chalup, především mimo sezónu.

Nejdůležitější roli v zajištění bezpečnosti opuštěného domu hraje vždy prevence:
1) Nedopustit, aby dům aktivně zval nechtěné návštěvníky přeplněnou poštovní schránkou,  neporušenou sněhovou závějí, či nespočtem dalších citlivých důkazů o nepřítomnosti svých obyvatel.
2) Zajistit si před odjezdem pravidelný dohled nad domem, včasné informování o případných akutních komplikacích a spolehlivé zabezpečení jejich neodkladného řešení.
Můžete se v obou těchto bodech opravdu dobře spolehnout na své sousedy? Váháte-li s odpovědí, dejte pro svůj klid přednost „sousedským“ službám na profesionální úrovni – službě HODINOVÝ SOUSED.

Služba HODINOVÝ SOUSED v celé oblasti Říčanska zabezpečuje svým klientům každodenní dohled nad neporušeností integrity jejich rodinných domů. Zajišťuje též pravidelné kontroly chat a chalup v celém regionu. O případných problémech bezodkladně informuje klienta a podle jeho pokynů řeší akutní situaci.

Rozsah dalších služeb Hodinového souseda si klient sám nadefinuje: Zalévání, sekání trávy, péče o bazén, krmení kočky, odhrnování sněhu, dohled nad nevítanými aktivitami skutečných sousedů, prakticky cokoliv…

Službu Hodinový soused lze pověřit i trvalým, tzn. celoročním, nebo celosezónním zadáním úkolů. Býváte-li pracovně celý den, nebo dokonce přes týden vzdálen od domova a vyhovovalo by vám, kdyby vaše rodina měla doma průběžně zajištěny služby tak, abyste v pátek po pěti stech kilometrech za volantem nemusel nejprve hodinu odhazovat sníh před vjezdem do garáže? Anebo namísto vzácných chvil s rodinou nebyl nucen o víkendu běhat kolem domu se sekačkou či šroubovákem? Pověřte těmito úkoly službu Hodinový soused.

Služba Hodinový soused je vždy dobře informována o aktuální bezpečnostní situaci. Spolupracuje s městskou policií a obecními úřady v regionu.

Každá kontrola, prováděná službou Hodinový soused je doložitelná fotografií s automatickým vyznačením datumu a času. Tato fotodokumentace slouží výhradně pro účely případného prokazování aktivity služby.

Pracovníci služby Hodinový soused jsou při vstupu na soukromý pozemek vždy vybaveni průkazy Služby s fotografiemi a svými osobními doklady. Služba při kontrolách objektu a provádění zadaných úkolů nevstupuje do domu. Svěřené klíče od oplocení a nashromážděné poštovní zásilky jsou až do předání klientovi vždy bezpečně uloženy.
Služba svým vystupováním a mlčenlivostí odpovídá za zachovávání bezvýhradné diskrétnosti.

Hlavním posláním služby Hodinový soused je dopřát svým klientům vždy příjemný návrat do svého domova.
 

Aktuálně

26. 6. 2013

Statistika: V roce 2012 vykradeno v ČR 5.479 rod.domů = škoda 280 mil.Kč. Ve SČ kraji za 1- 4/2013 = vykradeno již 1.340 rod.domů!

31. 5. 2013

Časopis Kurýr v čísle 6 uveřejnil článek o aktivitách služby Hodinový soused.

30. 5. 2013

Zprovoznili jsme internetové stránky této služby na www.hodinovysoused.cz

1. 4. 2013

Se zkušenostmi z neveřejného provozu jsme pro Vás spustili i veřejnou nabídku služeb Hodinový soused.